Wildcat XX: vítězství v HunGarian Baja 2019!

František Macháček vyhrál se spolujezdcem Petrem Hauptmannem na stroji Artic Cat Wildcat XX kategorii Super Buggy na letošní HunGarian Baja Rally. Pátý podnik světového poháru FIA & FIM Cross-Country Rallye se jel ve dnech 8 - 11. srpna 2019 v okolí maďarského města Várpalota, kde na posádky čekalo těžkých 599 kilometrů. „Náš Wildcat XX fungoval po celou dobu závodu na 100%, žádné opravy, žádné poruchy, stačila v podstatě jen základní údržba“, říká František Macháček, který dokonce skončil na celkovém 10. místě. Přitom startovní listinu zdobila jména jako Štefan Svitko, Orlando Terranova, Jakub Przygonski, Martin Prokop nebo Dirk von Zitzewitz. A kdyby posádce nedošel nedopatřením v jedné z etap kousek před cílem benzín, skončil by Macháček s Wildcatem XX dokonce na 5. místě celkově!